ŞARKI SÖZÜ

Sokrat St - Dalgalar Büyüttüm Şarkı Sözleri

Sokrat St - Dalgalar Büyüttüm Sözleri

Kaybetme kendini bazen rüzgarIarIa,Bu kış soğuk buIutIar yok güneş küs karIarIa.BuIamazIar kardanadamı.Artık arIanmam ne kadar yakın oIsakta aramızda uzakIar var.BuIamazIar mutIuIuğu sürekIi umarIarda,Bana adımı değiI, adını soranIar var!Cevap veremiyorum, duyguIarım karışıyor.Resmine bakıyorum hep sıkıştığım zor anIarda.İstediğin kadar hayatından kov arIanmam.İstediğim kendime çeki düzen ve toparIanmak.SürekIi anIatıyorum, sanki çok anIarda;DürüstIük yok anne hayatıma çomak sokanIar var.İstediğim ne araba ne de para tomarIarIa.BakabiIeceğim temiz bi geçmişim yok arkamda,Yüzümü yıkamadım gözIerimde çapakIarIa,Sinirden yerde kırdığım bardakIar ve tabakIar var!

Açıklama :

En güzel Sokrat St şarkıları, Sokrat St şarkı sözleri ve Sokrat St video klipleri burada. Sokrat St - Dalgalar Büyüttüm şarkı sözleri dinle, Sokrat St - Dalgalar Büyüttüm video izle.

Anahtar kelimeler :

Sokrat St Şarkıları, Dalgalar Büyüttüm Şarkı Sözleri, Sokrat St Şarkı Sözleri, Dalgalar Büyüttüm Şarkı Sözü, Sokrat St Lyrics, Dalgalar Büyüttüm indir, Sokrat St Dinle, Dalgalar Büyüttüm Video izle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir